Засідання педагогічної ради «Діяльнісний підхід в умовах запровадження Концепції Нової української школи"
27 грудня 2018 року відбулося засідання педагогічної ради, тема якої «Діяльнісний підхід в умовах запровадження Концепції Нової української школи у загальноосвітніх навчальних закладах І ступеня. Особливості впровадження НУШ. Перші кроки, спостереження, висновки».
Педагогічний колектив мав можливість ознайомитися з доповіддю голови методичного об’єднання вчителів початкової школи Хоменко Н.В. «Філософія та формула Нової української школи» та ще раз проаналізувати кардинальні зміни, які почали відбуватися в процесі навчання, а саме – 10 ключових компетентностей та наскрізних вмінь, що набуватимуть учні під час вивчення різних предметів.
Класний керівник 1 класу Максименко Т.М. поділилися першими враженнями про нових учнів, їх рівнем підготовки до школи, досягненнями, що здобули за перші чотири місяці навчання. Продемонструвала колегам практичний досвід впровадження новітніх форм і технологій навчання та показала практичну реалізацію концепції НУШ на прикладі свого класу.
Практичний психолог Босенко О.В. проаналізувала адаптацію учнів 5-го класу до навчання в середній школі, а заступник з навчально-виховної роботи Побочій Н.А. зробила порівняльний аналіз успішності учнів 5 класу з їхньою успішністю за 4 клас та результатами директорських контрольних робіт. Класний керівник 5 класу Петрусенко Л.Ш. виступила з доповіддю «Творчість класного керівника: шляхи звільнення від стереотипів і шаблонів». Педрада пройшла цікаво, у формі «круглого столу», куди запросили «фахівців» різних профілів: педагогів, лікарів, психологів, батьків, учнів. Щоб засідання «круглого столу» проходило активно й зацікавлено, необхідно настроїти учасників на обмін думками й підтримувати атмосферу вільного обговорення. Для підвищення активності ми запропонували для обговорення кілька гострих ситуацій, використали відеофрагменти та фотодокументи, матеріали зі ЗМІ. Запрошені на «круглий стіл» учасники не виступають із доповідями, а беруть участь у вільному обміні думками з проблеми, що розглядається.