Новини проекту
Найзахопливіші детективи для підлітка
Wizeclub Education: курси додаткової освіти в Україні
Що робити, якщо болить поперек
Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Мобільні додатки для підтримки організації навчання та співпраці в освітньому процесі
Школа англійської для дітей: важливість навчання та як вибрати кращу школу
Хто такий Зевс?
Вивчаємо англійську за допомогою читання
Благодійність та соціальна відповідальність бізнесу
Як обрати надувний басейн?
Як створити і розкрутити групу у Фейсбуці без блокування
Практичні рекомендації по вибору школи англійської мови
Options for checking articles and other texts for uniqueness
Різниця між Lightning та USB Type-C: одна з відмінностей iPhone
Столична Ювелірна Фабрика
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
iPhone 11 128 GB White
Програмування мовою Java для дітей — як батьки можуть допомогти в навчанні
Нюанси пошуку репетитора з англійської мови
Плюси та мінуси вивчення англійської по Скайпу
Роздруківка журналів
Either work or music: 5 myths about musicians and work
На лижі за кордон. Зимові тури в Закопане
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Огляд смартфону Самсунг А53: що пропонує південнокорейський субфлагман
БЕЗПЕКА В ІНТЕРНЕТІ
Вітаємо з Днем Вчителя!
Портал E-schools відновлює роботу
Канікули 2022
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Голосування
Як Вам сайт?
Всього 24 людини

Новини

17 квітня, у День пожежної охорони, відбулася зустріч учнів 4 та 7 класів з Олександром Коробенком, нашим земляком, який працює пожежним. Під час бесіди Олександр Васильович розповів учням про вибухонебезпечні предмети та про місця, де найчастіше чатує небезпека, не залишив поза увагою і правил поведінки у разі виникнення пожежі, закликав не ігнорувати сигнал «Повітряна тривога».
І сьогодні, у нелегкий для України час, пожежників справедливо називають «героями без зброї». Тож нехай доля нагородить їх усіх за сміливість і відвагу.

У зв'язку з епідемічною ситуацією, яка склалась протягом 2024 року в Україні щодо захворюваності інфекційним захворюванням на кашлюк, адміністрація закладу освіти просить ознайомитися з листом та інфомаційними матеріалами. Для порівняння: у 2022 році в Україні зафіксовано всього 32 випадки даного захворювання. За перші 2 місяці 2024 року зафіксовано 515 випадків кашлюку, 95,9% усіх захворілих – це діти.

У понеділок, 15 квітня 2024 року, з учнями 9 класу проведено годину спілкування"Міста-герої України", класний керівник Алла Чорномаз. Учні підготували відомості про міста, які отримали у 2022 році звання «місто-герой», а це 10 міст України: Харків, Маріуполь, Волноваха, Гостомель, Буча, Ірпінь, Миколаїв, Охтирка, Херсон та Чернігів.

11 квітня з учнями 3 класу проведено музейний урок "Міста-герої України. Буча – невиліковний біль". Молодший науковий співробітник Наталія Побочій розповіла про міста-герої Київщини – Гостомель, Бучу та Ірпінь. Учні слухали розповідь про 33 дні окупації Бучі та історію виживання в окупованому місті. Ще учні слухали поезію про міста-герої України, яку написала поетеса-землячка Лілія Петрусенко.

Непомітною і тихою ходою завітала до нас весна. А як ми всі скучили за її теплим сонячним промінням та свіжим вітерцем. Веселіше защебетали птахи, оновлюється природа і потребує нашого захисту!
Традиційно щороку у всіх населених пунктах і освітніх закладах проходить двомісячник благоустрою. Тож протягом цього місяця учні та працівники закладу освіти дбали про чистоту й порядок на шкільному подвір’ї та прилеглих до нього територій. Цьогоріч на території школи висаджено багато нових дерев та кущів (дякуємо нашим спонсорам – родині Савченко – Аліні та Сергію за надані деревця й кущі), обрізано й побілено дерева та бордюри. Техпрацівники прибрали шкільне подвір’я та прилеглу територію, було впорядковано спортивний майданчик, доріжки, квітники.
Адміністрація гімназії висловлює щиру подяку вчителям, учням, техперсоналу за допомогу в організації та проведенні шкільної толоки!

Рій "Хортиця"нашого освітнього закладу взяв участь в обласному природоохоронному флешмобі "Дерево Героя", висадивши три ялівці на честь односельчан-бійців, що полягли в бою проти окупантів та зробили неоціненний внесок у майбутню перемогу України.

Прагнення до перемоги у наших дітей, педагогів і технічного персоналу таке велике, що вони не зупиняються ні перед чим. Ладні будь-якими способами робити свої внески у наближення того дня, коли Україна переможе.
Цього разу наша ціль – дрони. Діти так перейнялися цією ідеєю, що без умовлянь погодилися на черговий ярмарок смаколиків. Загальна сума зібраних коштів 37,5 тисяч.
А якою була радість дітвори, коли вони побачили справжній дрон, та ще й потримали його в руках. Оскільки запланована акція, що тривала цілий тиждень, власне й організована для збору коштів на дрони для ЗСУ, то 31,5 тисяч гривень передали сьогодні фонду БО «БФ «Зерна добра» в особі Олександра Міхайловського, який і привіз дрон у школу, щоб показати його учням.
І дітвора, і дорослі залишилися дуже задоволеними, бо вже знали, що нехай маленька, але їхня часточка у перемогу вже є! Дякуємо усім небайдужим за підтримку й допомогу. Наближаємо Перемогу разом!

У четвер, 28 березня 2024 року, відбулося засідання педагогічної ради освітнього закладу. Питання діяльнісного підходу до навчання як ресурсу якісної біологічної освіти розкрили директор гімназії Людмила НЕСТЕРУК та вчитеь біології Валентина ВЛАСОВА. Досвідом роботи з формування читацьких умінь і навичок учнів на уроках літератури у 5-6 класах ділилися вчителі Наталія ПОБОЧІЙ та Алла ЧОРНОМАЗ. Педрада пройшла цікаво та плідно, кожен зміг узяти для себе щось важливе та корисне.

27 березня 2024 року відбулося останнє засідання шкільної атестаційної комісії. Вітаємо колег, які пройшли чергову атестацію: Кравчишин О.В., Палажченко М.М., Петрусенко Л.Ш., Рибник Р.А., Хоменко Н.В. Зичимо міцного здоров'я, успіхів та професійних досягнень!

26 березня 2024 року на базі КЗ КМР «Буртівська гімназія» для директорів закладів загальної середньої освіти Кагарлицької громади було проведено тренінг «Про Спільноти: безпечне та сприятливе середовище для навчання дітей». Тренерами були директор гімназії Людмила Нестерук та заступник директора Наталія Побочій.

З 18 по 25 березня 2024 року у закладі освіти проходив Тиждень біології та основ здоров'я. Учитель Валентина Власова разом з учнями 5-9 клвасів підготувала та провела багато цікавих заходів: вікторини, різноманітні конкурси, КВК, учні розгадували й самі складали кросворди, ребуси. До заходів залучалися й учні початкових класів. Переможців було багато! Вітаємо!

«Захист ментального здоров’я учасників освітнього процесу в умовах війни», - такий тренінг було проведено з педагогами освітнього закладу 22 березня 2024 року. Трнерами були Людмила Нестерук та Наталія Побочій. Тренінг розрахований як на дитячу аудиторію так і дорослу. Метою тренінгу була профілактика ментального здоров’я всіх учасників освітнього процесу. Як підвищити рівень психічної культури здобувачів освіти та педагогів, як досягти конструктивної взаємодії між ними, визначити шляхи й умови збереження психічного здоров’я? Такі питання хвилюють нині педагогів, учнів та батьків. Присутні ознайомилися з аспектами здоров’язберігаючої педагогіки та вправами саморегуляції, цікавилися, як створити емоційно сприятливу атмосферу та формувати навички спілкування й позитивної мотиваціії на здоровий спосіб життя. Учасники тренінгу зробили висновок, що такі заняття емоційно розвантажують, заряджають позитивом та дарують позитивні емоції.

За традицією, березень у нашому освітньому закладі розпочинається Шевченківським тижнем. З метою ширшого ознайомлення з маловідомими сторінками непростого життя поета, його самобутнім світоглядом, неповторністю художньої творчості та з метою гідного відзначення 210-ї річниці з дня народження великого поета й мислителя з 4 по 11 березня 2024 року в гімназії відбулися цікаві позакласні заходи. Учні-переможці були відзначені грамотами, подяками та призами.

Ще одна наша добра шкільна справа - це "Монетний марафон" або "Наші монетки - найпрудкіші!". Імпровізовані копилочки набиралися монетками протягом двох тижнів у кожному класі гімназії. Мета марафону - зібрати кошти на потреби ЗСУ, а саме - на придбання сіток і матерії для маскувальних сіток. Захват, що охопив учнів, не можна описати: щодня баночки наповнювалися, а азарт дужчав. Хто ж збере першим і найбільше? Чий вклад у перемогу буде найвагомішим? І ось, нарешті, цей момент настав: монетки пораховано, переможців визначено. Та діти раділи не через першість у марафоні, а через те, що їхній вклад у майбутню перемогу є найсуттєвішим.
Загальна сума зібраних коштів - 11456 грн 80 коп. Переможцями стали четвертокласники. Саме вони першими наповнили "монетну скарбничку" до верху. Та й сума виявилась найбільшою - 4405 грн 50коп. На другому місці - учні 6 класу (1257 грн 70коп), на третьому - другокласники, зібравши 1 тис грн. А ще визначено учнів, які зробили свій монетний внесок найбільшим. Це Пащенко Ваня, учень 4 класу, його сума 1551 грн 30 коп, Побочій Ліза (4 клас) - 1268 грн 50 коп та Нагорна Ірина (6 кл) - 447 грн. Учні-переможці отримали чудові подарунки - піццу, солодощі, а четвертокласникам ще й уручено подарунковий сертифікат для поїздки на екскурсію.
Діти, ви у нас неймовірні. І нехай увесь світ знає, що якщо нація має таке підростаюче покоління, то її не перемогти!

Таким гостям, як сьогодні, ми завжди несказанно раді - нашим захисникам і захисницям. У свято жінки і весни до нас завітала військова медикиня, мама першокласниці Жанна Гусєва. Діти зустрічали військову живим коридором з квітами й оплесками. Ось так, з великим букетом тюльпанів вона зайшла до школи, де охоче фотографувалася з учителями і дітьми. Потім була зустріч у класі з маленькими першокласниками, де навчається донечка Саша, та вчителькою Ольгою Босенко.
Дорога захиснице, хай там тебе оберігають твої Янголи, а душу зігріває любов рідних твоєму серцю людей. Низенько вклоняємося тобі за те, що не злякалася, що наближаєш день нашої Перемоги!

Шевченківські дні у нашій гімназії з року в рік стають усе цікавішими і захопливішими. Програма Шевченківського тижня - така різноманітна! Квести, конкурси, інтелектуальні змагання на відповідну тематику, малювання ілюстрацій до Кобзаревих поезій- це лише доля того, до чого були залучені діти. Грандіозне дійство відбулося у четвер - конкурс читців поезії Великого Кобзаря. Усі: від найменших, до найстарших гімназистів,- самі обирали для себе улюблений твір, учили його, а потім перед усією гімназією показував свій декламаторський талант. Свято поезії завершилося виступом старшокласників "Шевченків "Байрактар". Усі були в захваті від проникливих рядків та емоційного декламування учнів. Тарас Шевченко крізь століття зміг достукатися до кожного з нас своїм палким словом.

З 19 по 23 лютого 2024 року у нашому закладі освіти проводився Тиждень початкового навчання. Мета тижня – допомога вчителю посилити інтерес учнів до певного предмета, виявити й розвинути дитячі здібності, презентувати нові форми, моделі, технології організації навчання та змістовного дозвілля учнів, сприяти духовному збагаченню особистості, створенню умов для самореалізації учителів та учнів у різних видах творчої діяльності, задоволення їх потреб та інтересів, вихованню духовної культури та формуванню національної свідомості.
Цікаво, весело та пізнавально для молодших школярів пройшов даний тиждень. Конкурси, ігри, змагання розвивали творчість школярів, вчили їх бути спостережливими, кмітливими та креативними. Кожен день мав свою тематику: понеділок - День безпеки, вівторок - День цікавої математики, середа - «Мелодійна українська мова», четвер - День мистецтва і природи, п’ятниця - «З Україною в серці».
По закінченню Тижня початкового навчання усі діти отримали грамоти та солодкі заохочувальні подарунки.

Учні та вчителі гімназії відвідали сільський краєзнавчий музей, де для них проведено оглядову екскурсію «730 днів незламності». Присутні переглянули фотографії наших захисників, речі, передані військовими для музею. Побажали миру Україні, усім – Перемоги, військовим – якнайшвидшого повернення додому. Хвилиною мовчання вшанували пам'ять загиблих бійців – Романа Матьору, Євгенія Пасічного, Володимира Первіцького.

21 лютого відзначається Міжнародний День рідної мови. До відзначення цього свята долучилася вся шкільна родина нашого закладу освіти. З учнями 1-4 класів проведено годину спілкування «Мово моя рідна, мово калинова» та конкурс малюнків, учні 5-9 класів взяли участь у КВК та мовознавчій вікторині. Переможців відзначено призами та грамотами.