Заняття з мінної безпеки

Date: 5 лютого о 17:00, Refreshed 5 лютого о 17:03
43 view

5 лютого 2024 року у КЗ КМР «Буртівська гімназія» проведено заняття з мінної безпеки. Гуманітарний проєкт «Зменшення ризиків травмувань та загибелі дітей від вибухонебезпечних предметів» реалізовується Київською ОВА за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні. Заняття з мінної безпеки організували та провели тренери ГО «Ліга офіцерів», які пройшли відповідний курс підготовки в Центрі протимінної діяльності Державної служби спеціального транспорту Міністерства оборони України.
Адміністрація закладу освіти висловлює щиру вдячність тренерам ГО “Ліга офіцерів” за якісне проведення інформування персоналу гімназії основним правилам мінної безпеки.

За підсумком занять було охоплено 86 гімназистів, а також педагогів та обслуговуючий персонал закладу. Тренерський склад провів заняття у доступній формі, творчо і пізнавально презентував матеріал,який викладався. Цьому спряла: наявність диференційних презентацій, адоптованих до різних вікових груп здобувачів освіти;в міння встановлювати зворотній зв'язок з цільовою аудиторією, що дало можливість опанувати практичний алгоритм дій у разі зустрічі з мінною загрозою; наявність системи закріплення матеріалу шляхом проведення усного опитування тих, хто навчається на всіх етапах інформування; вміле застосування тематичної наочної агітації, ігор та спеціалізованих  макетів.  І діти початкових класів, і учні середньої ланки захоплено слухали розповідь про основні правила поведінки у разі виявлення небезпечних предметів, комунікували з гостями, бо їм було цікаво усе, про що розповідалося.

Отже, вважаємо, що поставлену мету інформування досягнуто у повному обсязі.

Крім того, користуючись нагодою, висловлюємо вдячність Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні за організацію у партнерстві з Київською обласною державною (військовою) адміністрацією таких важливих з точку зору безпеки занять для закладів середньої освіти Кагарлицької міської ради.