Новорічне свято

Date: 28 грудня 2023 о 15:35
51 view

Найдовгожданніше свято для дітей - звичайно ж, Новий рік. Він несе з собою не тільки подарунки, але й канікули, яких так чекали школярі. Свято у Буртівській гімназії було незвичним, бо на зміну новорічним сценкам, які вимагали довгої підготовки, прийшли цікаві й веселі конкурси від нашого педагога-організатора Ольги Босенко.
Вітання директора гімназії Людмили Нестерук, подяка учням: одним - за старанне навчання, перемоги в конкурсах, у проведенні загальношкільних заходів, іншим - за волонтерство й допомогу нашим захисникам, педагогам та батькам - за спільну працю, підтримку та розуміння. Окремі слова подяки усім, хто нас підтримує й допомагає фінансово, - нашим спонсорам, відділу освіти, старостату громади.

А далі свято... З імпровізованого лототрона дітвора тягла номерочки, що позначали певний конкурс: " Збери якнайбільше сніжок", "Дзеркало", "Чиє дитяче фото перед тобою", "Вирази емоції", "Пантоміма" та багато інших. І тільки пройшовши випробування конкурсом, клас робив сві захист - чи то піснею, чи віршами, чи то колядками. Діти були дуже активними й щасливими, адже за свою майстерність отримали хороші солодкі подарунки. Не менш задоволеними були й глядачі - батьки, бабусі з дідусями, гості.
     Дорогі наші діти, веселих вам канікул! Проведіть їх з користю, відпочиньте, щоб з новими силами розпочати другий семестр.
     За солодкі подарункидля  учнів 1-4 класів вдячні нашим постійним спонсорам - родині Ткаченків, Ользі Володимирівні та Сергію Григоровичу,  для 1-9 класів - директору корпорації "Успіх" Віктору Маховському.  Хочеться ще і ще раз висловити нашу вдячність, побажати Вам здоров’я, достатку, успіхів у всьому! Тихих і мирних новорічних свят!