Тиждень початкового навчання

Date: 26 лютого 2018 о 17:35

Предметні тижні у Буртівській ЗОШ Іі – ІІІ ступенів – явище звичне й дуже цікаве. Змінюючи один одного протягом року, вони проходять жваво і піднесено. Залучаючи школярів до участі  у проведенні того чи іншого тижня, педагоги школи намагаються показати щось цікаве й незвичне, залучити до пошуку, дослідження, аналізу різних явищ. Школярі із задоволенням беруть участь у різноманітних конкурсах, брейн-рингах, естафетах, бо знають, що їх чекають призи, грамоти чи просто хороші оцінки за активність.

З 19.02. по 23.02.2018 р. у школі тривав Тиждень початкового навчання. Що то була за подія! Цікава і насичена програма Тижня не лишила байдужим жодного школярика. Кожен день – щось нове, щодня подорож у незвідане, щогодини – веселощі, сміх. У понеділок діти побували в гостях у казки, дивились мультики і малювали. Вівторок покликав до роботи юних математиків, провів конкурс на кращого зошита, а ще учні робили колаж з геометричних фігур «Я і моя родина». У середу всією школою відзначили День мови: читали вірші і співали пісні про мову, дізнавалися про трагічну долю української мови на всіх етапах її розвитку, писали диктант єдності.

Четвер виявився Днем любителів природи: школярі майстрували годівнички для пташок і розвішували їх на деревах поблизу школи. Такі спільні справи вчать дітей бути чуйними і небайдужими до тварин, любити їх і всіляко оберігати.

Тиждень початкового навчання завершився дитячим святом до дня народження Лесі Українки: зворушливе дійство про мужню і горду жінку, що присвятила своє життя служінню своєму народові. Вона долала щоденний нестерпний біль і все ж знаходила в собі сили жити і своїм палким словом служити Україні.

Підсумки Тижня підведено, відзначено грамотами переможців конкурсів та естафет. Та веселий настрій лишатиметься ще довго, адже енергією гри і азарту кожен зарядився сповна і надовго.