УВАГА! Про зарахування дітей до 1 класу у 2021/2022 навчальному році

Date: 8 квітня 2021 о 17:20, Refreshed 19 квітня 2021 о 18:27

Накз № 54 від 07.04.2021 р по відділу освіти Кагарлицької міської ради
Про зарахування дітей до 1-го класу в заклади загальної середньої освіти Кагарлицької міської ради у 2021/2022 навчальному році

На виконання Постанови  Кабінету Міністрів України від 13.09.2017  р. № 684 «Про затвердження Порядку ведення обліку дітей дошкільного, шкільного віку та учнів» зі змінами, внесеними згідно з Постановами Кабінету Міністрів України № 806 від 19.09.2018 р. та № 681 від 17.07.2019 р., постанови Кабінету Міністрів України від 9 грудня 2020 року № 1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої  коронавірусом SARS-CoV-2» (зі змінами, внесеними постановою Кабінету Міністрів України від 17 лютого 2021 року № 104),  наказу Міністерства освіти і науки України від 16.04.2018 р. № 367 «Про затвердження Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти» та з метою  забезпечення доступності здобуття загальної середньої освіти та організованого прийому  дітей до 1-х класів в закладах загальної середньої освіти Кагарлицької об’єднаної територіальної громади

НАКАЗУЮ:

1. Визначити датою початку приймання заяв про зарахування дітей до 1-го класу на 2021/2022 навчальний рік дату першого дня закінчення карантину.
  2. Керівникам закладів освіти:

2.1.Розмістити в закладах та на сайтах закладів  відповідне оголошення для інформування батьків та громадськості.

2.2.Заборонити зараховувати дітей до закладу освіти на конкурсних засадах (проведення будь-яких заходів, спрямованих на перевірку знань, умінь, навичок чи інших компетентностей дитини) для здобуття початкової освіти.

2.3.Оприлюднити на інформаційному стенді та на сайті закладу освіти інформацію про закріплену територію обслуговування для забезпечення права кожної дитини, яка проживає на цій території, на здобуття освіти у найбільш доступному та наближеному до місця проживання закладі освіти.

До 01.05.2021 р.

2.4.Проаналізувати реєстр майбутніх першокласників  з метою формування

прогнозованої мережі 1-х класів.

До 25.05.2021 р.

2.5. Проводити інформаційно-роз’яснювальну роботу серед батьків майбутніх першокласників та розмістити відповідні оголошення в закладі та на веб-сайті щодо процедури зарахування дітей до 1-х класів,   відповідальності за повноту і достовірність усієї інформації та усіх документів, що подаються до закладу.

До 01.05.2021 р.

Начальник відділу освіти                              Н. Омельченко