Спортивні змагання до Дня Збройних Сил України!

Date: 6 грудня 2017 о 15:58

Уже 20 років поспіль 6 грудня відзначається День Збройних Сил України. Незважаючи на невелику офіційну історію українського війська, справжній вік нашої армії сягає кількох століть, адже її бойові традиції формувалися у важких випробуваннях ще з часів Київської Русі. Свято відзначається щорічно в день ухвалення в 1991 році закону України «Про Збройні Сили України». Сьогодні ми вшановуємо усіх військових, які у лавах Збройних Сил України служать справі зміцнення обороноздатності та підвищення безпеки нашої держави. У пам'яті сучасників і майбутніх нащадків назавжди збережуться подвиги багатьох поколінь воїнів-захисників, їх безмежна відданість і любов до рідної землі.

Нині Збройні Сили України – це армія, загартована у боях за незалежність, зміцнена добровольцями й підтримана потужним волонтерським рухом.
Щодня ми стаємо свідками вашої мужності, сміливості, готовності покласти свої життя за мирне небо над Україною. Дякуємо за щоденний подвиг кожному захиснику нашої держави, який, ризикуючи власним життям, з честю та гідністю виконує свій громадянський та військовий обов’язок, та бажаємо  повернутися до рідних домівок живими і здоровими.
     Щиро вітаємо мужніх і сильних духом зі святом. Бажаємо вам незламної волі у подоланні усіх труднощів буття, надійного родинного тилу, богатирського здоров’я та здійснення мрій, а всім нам – миру і спокою на українській землі.
     Шановні наші захисники, хай ніколи не вичерпується сила вашого духу, відданість народові, життєва енергія. Бажаємо вам здоров’я, благополуччя, надійного родинного тилу, мужності, витримки і незламної волі. Шана і низький уклін нашим захисникам! Вічна пам’ять героям, які віддали життя заради України!
     У цей день між учнями 1-4 та 5-7 класів відбулися спортивні змагання. Вітаємо переможців – учнів 2, 4 та 5 класів.