Нова українська школа – практична реалізація

Date: 17 лютого 2018 о 17:52

Яким повинен бути сучасний урок? Що  треба зробити, щоб урок був сучасним? Вирішити цю задачу можна  шляхом переходу  від традиційної форми викладання матеріалу до організації самостійної діяльності учнів, залучення в проектну і групову діяльність. Сучасний урок повинен бути інформаційно насичений, включати різні форми роботи, але в той самий  час відповідати вимогам  учня. Шкільний урок - це частина життя дитини; життя, повне проблем і радості відкриттів.

За вікном інший час, інше суспільство, інші люди, технології. Сьогоднішній учитель думає, як зробити, як організувати сучасний урок, який відповідає сучасним запитам суспільства. Сучасний урок повинен мати такі словосполучення : «ЯК ТИ ДУМАЄШ?», «А ЧОМУ ТАК СТАЛОСЯ?» «ЗАПРОПОНУЙ СВОЮ ТОЧКУ ЗОРУ?», «ЯКІ ШЛЯХИ ВИРІШЕННЯ МОЖНА ЗАПРОПОНУВАТИ?»  та інші.

Наскрізне застосування інформаційно-комунікаційних технологій в освітньому процесі має стати інструментом забезпечення успіху нової української школи. Запровадження ІКТ в освітній галузі має перейти від одноразових проектів у системний процес, який охоплює всі види діяльності.

Саме так намагаються проводити свої уроки вчителі школи Тимченко Н.М. та Тимченко Ю.М.  16 лютого вони провели відкриті уроки фізики для своїх колег.  Надія Миколаївна –  у 7 класі на тему «Сила тертя. Коефіцієнт тертя. Сила тертя ковзання», Юрій Миколайович – у 9 класі на тему «Графіки рівноприскореного руху». Тож,  методична скабниця школи поповнилася цікавими розробками уроків та позакласних заходів наших педагогів.

Справжній педагог ніколи не припиняє навчатися та самовдосконалюватися. З'являються нові способи підвищення ефективності уроків, нові технології навчання. Треба вміти реагувати на всілякі зміни в будь-якій сфері життя, так як учні на все реагують миттєво, від них не можна відставати.